O MNIE

Nazywam się Urszula Zduńczuk i jestem Wirtualną Asystentką z ponad 4-letnim doświadczeniem w asyście.

Moje zdobyte doświadczenie zawodowe zawsze było związane z obsługą Klienta i czuję się w tym bardzo dobrze! Pracowałam zarówno jako sprzedawca bezpośredni, jak i pracownik Call Center. Jednak najważniejszym stanowiskiem była dla mnie ponad 2 letnia praca jako Asystentka Prezesa Zarządu. Na tym stanowisku nauczyłam się ogromnej odpowiedzialności za zlecone zadania, terminowego realizowania oraz proaktywnego rozszerzania posiadanych obowiązków. 

Obecnie na codzień wspieram przedsiębiorców, przejmując od Nich obowiązki związane z prowadzeniem firmy. 

Czym dokładnie się zajmuję?

Lubię to co robię, dlaczego?

Przede wszystkim widząc efekty swojej pracy i zadowolenie Klienta, mam ochotę ciągle rozszerzać zakres wykonywanych obowiązków oraz cały czas się rozwijać! Nie chcę stać w miejscu i w przyszłości chciałabym założyć własną agencję wirtualnych asystentek. 

Obecnie rozwijam się w kierunku obsługi i zarządzania treściami w Social Mediach. 

Dodatkowo praca wirtualna daje mi możliwość wykonywania obowiązków z każdego miejsca na Ziemi. Zlecone zadania realizuję z domu, kawiarni, samochodu czy też na lotnisku. 

Postanowiłam działać jako Wirtualna Asystentka, bo uwielbiam swoje psy, chcę spędzać z Nimi jak najwięcej czasu, a praca zdalna mi to umożliwia

Zobacz sam jakie to słodkie gałgany! 🙂